ZADZWOŃ +48 15 844 80 00
WYSZUKIWARKA:
Spawanie laserowe odlewów aluminiowych
Spawarki laserowe
Spawarka laserowa YAG
Usługi mikrospawania laserowego
Spawarka Vision
Mikrospawarka Vision
Mikrospawarka laserowa
Mikro-spawarki
Spawarki Vision

Dlaczego My

Spawarki Laserowe

Od 15 lat działamy w branży regeneracji i obróbki form wtryskowych oraz regeneracji wykrojników i innych narzędzi.

Początki naszej działalności sięgają 2001 roku. Była to głównie sprzedaż narzędzi szlifierskich i polerskich firmy Diprofil, której jesteśmy dealerem. W następnych latach zdobywając coraz to większe doświadczenie przy regeneracji narzędzi, zajęliśmy się problemami związanymi z regeneracją i napawaniem form.
Obecnie zajmujemy się sprzedażą, na terenie całego kraju, niemieckich spawarek laserowych firmy Vision Lsertechnik, które znane są w branży z bardzo wysokiej jakości wykonania. Charakteryzują się wyjątkową precyzją i dokładnością pracy. W swojej ofercie posiadamy również innowacyjne napawarki impulsowe MIKROTIG MPS z Niemiec. Obie firmy są liderami w zakresie napawania form, wykrojników oraz mikrospawania.
Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w branży i bazując na ich dużym doświadczeniu oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia w zakresie spawania laserowego, mikrospawania SPOTTIG, MIKROTIG oraz regeneracji narzędzi i polerowania.

Firma Vision od 25 lat produkuje innowacyjne SPAWARKI LASEROWE i lasery przemysłowe. Spawarki laserowe, które posiadamy w naszej ofercie są projektowane i produkowane w Niemczech, co gwarantuje najwyższą jakość i niezawodność. Każdy z produktów posiada możliwość rozbudowy modułowej. Pozwala to na konfigurację laserów do wybranych zastosowań. Lasery są trwałe, łatwe w konserwacji i posiadają znikome czasy przestojów. Firma Multi-Instal jako dystrybutor Vision na terenie Polski oferuje doradztwo techniczne, bezpłatne pokazy maszyn oraz szkolenia w zakresie techniki laserowej i ich obsługi.